1 місяць тому
Відгук про парк «Діброва»
Ira Spivak оцінив(ла) на та залишив(ла) відгук:
Прочитала інформацію про Діброву, подивилась фото і вирішила в гарну травневу неділю відпочити з дітьми в дендропарку.
Дорога з Івано-Франківська недовга, близько 30 км. Задали напрямок по gps і поїхали.
Проїхали кільце з вказівником Парк історії Землі, подивились, проїжджаючи, через паркан, на скульптури давніх тварин.
Ось і кінцевий маячок. Десь тут має бути з'їзд з дороги і обіцяний паркінг.
Але.... Ні з'їзду, ні паркінга, ні жодного натяку на будь-яку дендропаркову інфраструктуру не було.
Проїхали до села Діброва, біля церкви розпитали місцевих чоловіків і з'ясували, що про таємничий дендропарк ніхто не чув. В один голос нам радили повернутися до кільця, потім наліво - і ви в парку. З тією тільки різницею, що не в дендро-, а в Парку історії Землі.
Робити нічого - повернулись до кільця, заїхали на велику стоянку, поставили машину і пішли в Парк.
Діти отримали велике задоволення. Про цей парк напишу відгук в іншому місці.
А щодо дендропарка Діброва - шкодую, що так і не побачила парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва з цілодобово вільним входом...
І просто цікаво - він взагалі досі існує?
Дорога з Івано-Франківська недовга, близько 30 км. Задали напрямок по gps і поїхали.
Проїхали кільце з вказівником Парк історії Землі, подивились, проїжджаючи, через паркан, на скульптури давніх тварин.
Ось і кінцевий маячок. Десь тут має бути з'їзд з дороги і обіцяний паркінг.
Але.... Ні з'їзду, ні паркінга, ні жодного натяку на будь-яку дендропаркову інфраструктуру не було.
Проїхали до села Діброва, біля церкви розпитали місцевих чоловіків і з'ясували, що про таємничий дендропарк ніхто не чув. В один голос нам радили повернутися до кільця, потім наліво - і ви в парку. З тією тільки різницею, що не в дендро-, а в Парку історії Землі.
Робити нічого - повернулись до кільця, заїхали на велику стоянку, поставили машину і пішли в Парк.
Діти отримали велике задоволення. Про цей парк напишу відгук в іншому місці.
А щодо дендропарка Діброва - шкодую, що так і не побачила парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва з цілодобово вільним входом...
І просто цікаво - він взагалі досі існує?