Відгуки користувачів про парки

Оцінки та відгуки користувачів про парки
Ira Spivak
1 місяць тому
Відгук про парк «Діброва»
Ira Spivak оцінив(ла) на 0.1 та залишив(ла) відгук:
Прочитала інформацію про Діброву, подивилась фото і вирішила в гарну травневу неділю відпочити з дітьми в дендропарку.
Дорога з Івано-Франківська недовга, близько 30 км. Задали напрямок по gps і поїхали.
Проїхали кільце з вказівником Парк історії Землі, подивились, проїжджаючи, через паркан, на скульптури давніх тварин.
Ось і кінцевий маячок. Десь тут має бути з'їзд з дороги і обіцяний паркінг.
Але.... Ні з'їзду, ні паркінга, ні жодного натяку на будь-яку дендропаркову інфраструктуру не було.
Проїхали до села Діброва, біля церкви розпитали місцевих чоловіків і з'ясували, що про таємничий дендропарк ніхто не чув. В один голос нам радили повернутися до кільця, потім наліво - і ви в парку. З тією тільки різницею, що не в дендро-, а в Парку історії Землі.
Робити нічого - повернулись до кільця, заїхали на велику стоянку, поставили машину і пішли в Парк.
Діти отримали велике задоволення. Про цей парк напишу відгук в іншому місці.

А щодо дендропарка Діброва - шкодую, що так і не побачила парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва з цілодобово вільним входом...
І просто цікаво - він взагалі досі існує?
Оцінки Скарга
Olga Boyko
11 місяців тому
Відгук про парк «Дружба»
Olga Boyko залишила відгук:
Де можна знайти контакти, щоб організувати екскурсію?
Скарга
Антоніна Довгопола
1 рік тому
Відгук про парк «Добропарк»
Антоніна Довгопола залишила відгук:
В порівнянні з ВДНХ дуже програє. Так, багато ілюмінації; так, багато гарних фотозон; з розваг для дітей тільки поїзд(як в Ретровілі), та гірка; так, декілька кіосків з напоями і їжею, але вибору малувато. І не забувайте про черги в туалет. На цьому все. Якщо хочете з сімʼєю розважитись де є музика, аніматори чи смачно поїсти, вам не сюди.
Скарга
Maria
1 рік тому
Відгук про парк «Добропарк»
Maria оцінила на 5.0 та залишила відгук:
Просто неймовірно! 🌟🌟🌟
Локації продумані до дрібниць, багато фотозон, де фотографії виходять просто казковими.
Квитки краще купувати онлайн - на касах великі черги, ми відвідували парк у вихідні - людей було безліч. Перевірка онлайн квитків зайняла не більше хвилини - зекономили щонайменше півгодини на стоянні в черзі.
На парковці варто запастися терпінням. 💅 Парковка велика, працюють паркувальники, але людей було дійсно багато.
Загалом - дуже класне, атмосферне місце!!! 🥰
Рекомендуємо відвідати! 😸😸😸
Оцінки Скарга
Роман
2 роки тому
Відгук про парк «Наталка»
Роман оцінив на 4.3 та залишив відгук:
Парк в цілому хороший, але як же бісить через кожні 10 метрів табличка що парк відреставровано за ініціативи Кличка. Краще б написали, що парк відреставровано за гроші громади.
По стану інших парків в Києві здається що мер про їх існування і не знає.
Оцінки Скарга
показано 5 з 5 відгуків
Відправити
Підписуйтесь на нас