2 дні тому
Відгук про кар'єр «Ясниський»
Лілія Гордійчук залишила відгук:
21.06.2026, тобто сьогодні, поїхали на Ясниський карєр і тут така несподіванка - мало того, що в заторі стояли з півгодини, то недоїхавши метрів 700 вирішили, що пішки буде швидше, і виявилося, що з пішоходів за вхід 500грн!!! звичайно, що на таке ми не розраховували, бо минулого року з машини 200грн, а пішоходи безкоштовно. Тому розвернулися і гарно відпочили в Суховолі.