Сучасний замок Радомисль знаходиться у містечку Радомишль, по Житомирській трасі. Це місце заряджене таємничістю та любов'ю. Краса приміщень, легенди, можливість загадати бажання завжди будуть заманювати туристів у замок.
Замок

Радомисль

1
1
3
Показати зміст

Мальовничий «Замок Радомисль» знаходиться у містечку Радомишль по Житомирській трасі. Відстань від Києва – 109 км. Тобто півтори години, і ви на місці.

Опис замку Радомисль

Насправді ця «папірня» була побудована ще в 1612 році. Тут виготовляли папір для друку священних книг. Засновником був Єлисей Плетенецький. На папері «папірні» було надруковано першу в Києві книгу «Часослов». Пізніше папірня була зруйнована і згадали про неї лише наприкінці ХІХ століття. Після відновлення, колишня «папірня» стала млином для навколишніх районів. У радянські часи будівля також використовувалася як млин, а після розпаду союзу споруду було занедбано на десятиліття. 2007 року за будівництво замку взялася Ольга Богомолець. Вже 2011 року новозбудований замок прийняв перших відвідувачів.

Відео з замку Радомисль

Youtube

Чим зайнятися

У замку лише 5 залів, стіни яких прикрашають домашні ікони та іконостаси, зібрані з усієї території України. Дзвіниця – дивовижне місце, де всі бажаючі зможуть загадати бажання. Кажуть воно обов'язково здійсниться. Ще в замку є конференц-зал та трапезна, де всі охочі після екскурсії можуть смачно та ситно перекусити.

На території «Замку Радомисль» можна провести весь день: екскурсії, майстер-клас із виготовлення паперу, що дасть незабутній досвід та подарує море емоцій всій родині. Зразки паперу дозволяють забрати з собою.

За стінами замку розташований мальовничий парк. Природа просто неймовірна. Річка, гарний ландшафт, рідкісні рослини, які занесені до Червоної книги України, все це тішить око відвідувачів. Тут можна покататися на човнах, стріляти з арбалета, ловити рибу, а взимку добре кататися на лижах і санках.

На території «Замку Радомисль» проходять фестивалі, майстер-класи, семінари та конференції. А бажаючі можуть переночувати у замку. Чернецькі келії в минулому, тепер перетворилися на затишні кімнатки, які вікнами виходять на острів кохання. Загалом, тут навіть у повітрі витає любов.

Як доїхати

Їхати Житомирською трасою до повороту на Радомишль, від повороту до міста Радомишль – 19 км. Адреса - Україна, Житомирська область, м. Радомишль, вулиця Плетенецька, 15. Координати – 50°28′38″ пн. ш. 29°12′59″ сх. д. Також можна доїхати громадським транспортом. Маршрутне таксі «Київ-Радомишль» відправляється від станції метро "Житомирська" (стоянка з боку торгового центру). Час у дорозі – 1,5-2 години. Прибуття на автовокзал міста Радомишль. Далі від автовокзалу (зупинка «Центр») міське маршрутне таксі №2. Кінцева зупинка – «Замок».

Підсумок

Це місце заряджене таємничістю та любов'ю. Краса приміщень, легенди, можливість загадати бажання завжди будуть заманювати туристів у замок.

Рецензія

Короткий огляд замку «Радомисль»
Координати локації50°28′38″ пн. ш. 29°12′59″ сх. д.
Час будівництва 2011 рік
Основні будівникиУкраїна
Станнова будова
Матеріалцегла
Архітектурний стильукраїнське бароко
Додаткові розваги на територіїекскурсія-квест / майстер-класи з виготовлення паперу та друку за технологіями 17 століття / катання на човнах / стрільба з лука / тематичні воркшопи
Інфраструктура на територіїє місця з продажу їжі та води безпосередньо на території замку
Графік роботиПТ-НД 10:00 - 17:00
Вартість відвідуваннядля дітей = 60 грн. / для дорослих = 150 грн. / пільговий = 70 грн.
Корисна публікація?
Поділіться посиланням з друзями!
4.8
Оцінка користувачів
Середня оцінка на основі 1 відгука користувачів
Детальніше...
4.0
Оцінка Funtime
Ця локація була перевірена командою Funtime. Оцінки рейтингу відображають виключно особисту думку команди
Детальніше...

Контакти

Контактна інформація замку «Радомисль»
Плануєте відвідати?
Збережіть це місце у своєму списку запланованих для відвідування місць натиснувши на кнопку нижче.
Вже були тут?
Збережіть це місце у своєму списку відвіданих місць натиснувши на кнопку нижче.

Відгуки користувачів

Оцінки та відгуки користувачів про замок «Радомисль»
Відправити
Підписуйтесь на нас